Benko Bilgisayar Yazılım ve Temiz Enerji Sistemleri
Benko
<<BENKO ANASAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   TEMİZ ENERJİ   |   İLETİŞİM
deprem alanı
İLETİŞİM

<<Yazılımlar / Maple17 Deneme Sürümü Online Kurslar
Maple 17 Broşür (ing.)
Öğrenci Yardım Merkezi
Maple Application Center
Mapleprimes
Maple Tanıtım/Eğitim Filmleri
MapleTA ile Online Sınav
Öğretmen için Kaynaklar

Bentley Partner

Facebook
Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Tanıtım Filmleri
Staad Pro

Dünya çapında birçok öğrenci daha iyi notlar alabilmek, ödev & projelerini daha hızlı bitirebilmek ve sınıflarında başarılı olabilmek için Maple'ı kullanıyor. İşte neden Maple kullanmanız gerektiği için 10 sebep:

Maple birçok bilimsel hesap makinesinden daha ucuzdur, daha kullanışlıdır ve öğrencilik hayatınızda daha ileri dersler aldıkça size daha fazla destek olacaktır.

Lise ve sonrasındaki matematik, fen ve mühendislik derslerinde kullanışlı binlerce çözüm ve hesaplama içerir.

Maple'ın tıklanabilir Kalkülüs becerileri ile en acemi kullanıcı bile özel komutlara gerek olmadan karmaşık işlemleri kolayca gerçekleştirebilir.

Binlerce firma, araştırma birimi ve üniversite Maple'ı türlü çalışmalarda yaygın olarak kullanagelmektedir. Şimdiden Maple'ı kullanabilmek, kariyeriniz için çok faydalı olabilir.

Pre-kalkülüs, kalkülüs gibi birçok önemli matematik konusu için hazırlanmış öğreticiler ve şablonlarla, konuları adım adım öğrenebileceğiniz arabirime sahiptir.

Möbius Projesi aracılığı ile bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan, 7/24 interaktif öğreticilere ve hesaplayıcılara ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarı için sürekli büyüyen öğreticiler, online seminer ve eğitim videolarından faydalanabilirsiniz.

Sorunuz veya problem mi var? MaplePrimes.com sitesi size yardım için kuruldu - Maple'ın kapsamlı online yardım dokümantasyon alanı...

Aplikasyon Merkezi (Application Center) altında binlerce ücretsiz uygulama, örnek ve yardımcılar bulacaksınız.

Fonksiyonlar & grafikleme, kalkülüs, istatistik, fizik v.b. konuda 140'ın üzerindeki uygulama ile temel konseptleri görsel olarak araştırabilirsiniz.


İyi Haber:


Maple 17 öğrenci sürümü birçok hesap makinesinden ve matematik ders kitabından daha ucuzdur.
Kendi Maple Öğrenci yazılımınızı satın alıp kullanmak için buraya tıklayın.Aritmetik hesaplama, denklem çözümleri, ifadeleri basitleştirme, fonksiyonlar ve grafikler çizdirme gibi temel konuları kolayca öğrenirsiniz.  Ayrıca daha ileri konuları da bulacaksınız: Türev, integrasyon, sistem çözümleri, vektörler, kutupsal ve 3-boyutlu grafikler, mantık, istatistik, diferansiyel denklemler v.b.
Untitled Document

Benko Bilgisayar Yazılım Mühendislik İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.
Demirci Mah. Anıl Sokak No: 4 16059 Nilüfer / BURSA
Telefon:
0(532) 614 99 43
Eposta: info@benkoltd.com